Użytkownik:Qwerty

Z AnotherMC
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Witaj

Nick: qwertyQ1234
Wiek:
Data rejestracji: 17.04.2020
Długość gry w MC: 8.5 lat 1.2.4 pocket edition
Ranga: Gracz
Rola na Discordzie: Gracz
Koordynaty domu: Nie pamiętam

Gracz serwera another, nowy członek gildii MRE Crusaders i stary gracz z 2.x.

QwertyQ1234 skin.png

Początki na serwerze

Pierwsze wejście na serwer nastąpiło 17 kwietnia 2020, przez pierwsze tygodnie byłem spawniakiem, i nie grałem dobrze. Potem dopiero wyprowadziłem się ze spawna i zacząłem tworzyć osadę, dopiero po kilku miesiącach pokonałem smoka i zdobyłem smoczą elytrę. Przez ostatnie miesiące 2.x budowałem, expiłem, kopałem i ulepszałem sety. Potem zacząłem się nudzić, mniej grać bo teren był zbyt zagospodarowany, a mapa za mała, w ostatnie tygodnie anothera nie grałem prawie wogóle. pamiętam odliczanie do 3.x O godzinie 15 rozpoczęła się nowa era anothera...

Życiorys przed ekspedycją

Byłem spawniakiem, nie potrafiłem pokonać zombie z mieczem... No cóż mieszkałem w domku z ziemi, skrzyń i łóżka, mówię prawdę w DOMKU Z ZIEMI. Na początku miałem podstawowy set, potem przyszedł jakiś typek rozdający diamenty i miedź, za darmo, zgadnijcie co wziąłem MIEDŹ zrobiłem z niej 2 siekiery bojowe. Potem kopałem żelazo i zrobiłem sobie stalowy chestplate i chełm. Służyły mi one nawet przy pokonywaniu pierwszego smoka. Ale dobra, potem kopałem i ani jednego diaxa nie miałem, i kopałem kopałem kopałem nic. Potem na dynmapie zobaczyłem ten półwysep, rozpocząłem wtedy ekspedycje zamieszkałem tam i przestałem być spawniakiem, uczyłem się i w końcu ukończyłem pierwszy budynek osady.


Obecne czasy

W edycji 3.x zacząłem uczyć się budować, na początku osiedliłem się na półwyspie z bogatymi złożami tytanu. Po tygodniu lub dwóch, zacząłem myśleć nad przeprowadzką i tak zrobiłem. Przeprowadziłem się na wyspę otoczoną lodowcami, zrobiłem tam domek, hutę stali i tytanu, domek villadżera i farmę zwierząt i pszenicy.

Ucze się Slimefuna :P

Projekty

-Baza podwodna -Farma villagerów -Zautomatyzowanie wyspy

Zasady wyspy

-NIE ZABIJAJ MOICH KRÓW!!! (był już taki incydent.)

Budowle

Nazwa: Domek qwerty
Koordynaty:
Data rozpoczęcia budowy: 26.10.2020r
Data oddania do użytku: --(nieskończony)--
Wielkość: +-30 m²
Nazwa: Podziemny komplex "base 1"
Koordynaty:
Data rozpoczęcia budowy: 13-14-02.2021r
Data oddania do użytku: --(nieskończony)--
Wielkość: e m²